Vítam Ťa na mojej stránke :)

Seat Altea XL – Lakťová opierka

Tak ako v Octávii, tak aj u Altey mi chýbala lakťová opierka. Pozeral som na nete kadejaké napodobeniny ale veľmi sa mi nepáčili, aj keď ich cena bola priam lákavá. Keďže sa chystala dovolenka do Grécka, bol som nútený teda na dlhú cestu zainvestovať do kus drahého a hlavne vŕzgajúceho plastu.

Číslo dielu 5P9 061 000 a suma v Seate vo ZV – Seat Autoslovák ma vyšla na sumu 173,84€. Náhrady išli po 30€. Síce celkom dosť ale lepšie ako pôvodná suma 222€. Lakťovka sa nasádza na pôvodnú akože lakťovku. Uchytenie je riešené vŕtaním a uchytením pomocou šraub. K lakťovke bol aj návod a maketa, ktorá sa priložila z vnútra stredového boxu aby sa správne navŕtali dierky. Vzhľadom na to, že som nemal čas som si ju dal namontovať v servise čo ma vyšlo cca okolo 10€. Lepšia suma 10€ ako pri mojom šťastí cena nového stredového boxu. S lakťovkou som spokojný. Využívam ju na 110% nielen ku komfortnejšiemu jazdeniu ale je dobá aj ako ďalšie úložné miesto. Škoda len, že jej spracovanie pri silnejšom podopretí vytvára vŕzgajúci zvuk.

Zoznam súčiastok:

Lakťová opierka

Kód: 5P9 061 000
Cena: 173,84€
Link: Autoslovák ZV

Na stiahnutie:

Fotky: Všetky fotky na stiahnutie v rar

 

4 Comments

 1. Peter Stankovič

  Chcem kúpiť opierka na seat altea xl co je na obrázku…

  • FoXo

   Ja som ju kupoval v Seate. Treba sa tam ísť opýtať.

 2. Andy kubikova

  Mam zaujem o opierku
  0910823640

  • FoXo

   Ja som ju kupoval v Seate. Treba sa tam ísť opýtať.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

© 2024 FoXova stránka

Theme by Anders NorenUp ↑