Vítam Ťa na mojej stránke :)

Seat Altea XL – Vzpery kapoty

Ďalšou banalitou ktorou predražený Seat z lacnej cenovej kategórie nedisponoval boli vzpery prednej kapoty. Však dnes to má už aj najlacnejšia Dacia. Občas keď som potreboval napr. založiť baterku a práve bola mokrá zem nemal som ako otvoriť poriadne kapotu a zaistiť tyčkou aby ma kapota nepohladkala po moejej plešinke. Jedného dňa sa chalani na fóre SEATCLUBU bavili o predných vzperách na nového Leona 5F a tak som sa opýtal, či nie je niečo podobné aj na Alteu. No a mal som šťastie pretože bolo. Objednávku bolo potrebné poslať až z Ruska ale vďaka členovi Masurovi, ktorý mi ich objednal a čím mu za to veľmi vďačím sú už namontované aj u mňa. Inštaláciu som nezdokumentoval ale mám video priamo zo stránky kde sa predávajú. Tá je veľmi jednoduchá a v balíku bolo všetko potrebné na ich namontovanie. Vzpery sú kus kratšie a oproti originálnej tyčke skrátia otvorenosť kapoty asi o 2 až 3 cm ale nie je to žiadna vada a dá sa s tým žiť. Cena aj s poštovným vyšla na cca 66€.

Zoznam súčiastok:

Vzpery kapoty:

Cena: 66€ s poštovným
Link: Vzpery

 

2 Comments

  1. Tomáš

    Prosimte,poradis mi kde ty vzpěry i s příslušenstvím mohu sehnat?Rusky vazne neumím.

    • FoXo

      Ahoj, veľmi rád by som Ti poradil ale nekoľko som to neriešil ja osobne tak vážne neviem. Riešili to chalani na stránke seatklubu a ja som prispel len na poŠtovné, všetko riešili oni. Skúšal som pozreať niekde ale zatiaľ som nič vhodné nenašiel.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

© 2024 FoXova stránka

Theme by Anders NorenUp ↑